Vzhledem k tomu, že si chci připomenout, proč má moje práce smysl, musím začít trošku optimisticky. Takže na co se těším v tomhle novém školním roce?
- Na studenty, které učím, ale i na ty, které neučím, protože jejich pozdravy a úsměvy mi vždycky vylepší náladu
- Na to, že budu učit pro mě staré i nové předměty
- Na to, jak si zase zařídím svůj stůl, koupím nové barevné bloky, tužky, šanony, ...
- Na to, jak si vyzdobím jazykovku (doufám, že ji zase budu mít na starost) - koupím nové kytky a na dekorační sítě zavěsím nové materiály
- Na to, že budu mít zase na starosti "nástěnku úspěchů", tam budu zase dávat diplomy ze soutěží a budu na všechny studenty strašně hrdá
- Na to, že budu se studenty v ZSV diskutovat a pouštět jim filmy, které jim podle mě dají mnohem víc než sebelepší výklad
- Na to, že pojedu se studenty na školní zájezd do Paříže
- Na to, že budu zase některé studenty připravovat na školní kolo olympiády ve francouzštině
- A na spoustu dalších hezkých věcí které mě určitě čekají ... :)
Žádné komentáře:
Okomentovat