úterý 21. srpna 2012

Na co se těším

Vzhledem k tomu, že si chci připomenout, proč má moje práce smysl, musím začít trošku optimisticky. Takže na co se těším v tomhle novém školním roce?

  • Na studenty, které učím, ale i na ty, které neučím, protože jejich pozdravy a úsměvy mi vždycky vylepší náladu
  • Na to, že budu učit pro mě staré i nové předměty
  • Na to, jak si zase zařídím svůj stůl, koupím nové barevné bloky, tužky, šanony, ...
  • Na to, jak si vyzdobím jazykovku (doufám, že ji zase budu mít na starost) - koupím nové kytky a na dekorační sítě zavěsím nové materiály
  • Na to, že budu mít zase na starosti "nástěnku úspěchů", tam budu zase dávat diplomy ze soutěží a budu na všechny studenty strašně hrdá
  • Na to, že budu se studenty v ZSV diskutovat a pouštět jim filmy, které jim podle mě dají mnohem víc než sebelepší výklad
  • Na to, že pojedu se studenty na školní zájezd do Paříže
  • Na to, že budu zase některé studenty připravovat na školní kolo olympiády ve francouzštině
  • A na spoustu dalších hezkých věcí které mě určitě čekají ... :)

Žádné komentáře:

Okomentovat