pátek 19. října 2012

Po dlouhé době zase příspěvek

Když jsem se dneska podívala na svoje poslední, a zároveň první 2 příspěvky, docela jsem se zhrozila. Jako první mě vyděsilo datum posledního příspěvku, vzápětí ten bezelstný optimismus, který z něj očividně čišel ...
V podstatě jsou to dnes 2 měsíce od chvíle, kdy jsem napsala poslední příspěvek a moje veškerá předsevzetí vzala za tu dobu za své. Ať se snažím sebevíc, můj optimismus a dobrá nálada se se mnou rozloučí téměř každý pracovní den, jelikož co den, to nějaká "skvělá zpráva".
Ale protože těch skvělých zpráv a novinek je vcelku dost, budu je v náledujících příspěvcích popisovat postupně :)

Žádné komentáře:

Okomentovat