Na první školní den novýho školního roku jsem se vcelku těšila. Přípravný týden byla nuda, a tak jsem se těšila na změnu. Jen co jsem dorazila do školy, byla jsem, jakožto netřídní, odvelena dolů, kde jsem vítala a vodila do třídy zmateně pobíhající prváky. Docela mě tohle vítání bavilo - sledovat sebejisté nebo někdy nejisté a zmatené tváře prváků stálo za to :)
Den utekl celkem rychle, vzhledem k tomu, že jsem nebyla třídní, neměla jsem ani moc práce, vlastně jsem se jen vítala se student, což byla činnost víc než příjemná :)
Žádné komentáře:
Okomentovat